Srdečně Vás zdravíme, Zákazníci! 

Jsme rádi, že Vás zajímá kdo a co jsme.
Pojďme tedy na to představení.

Jsme firma z Červeného Kostelce zabývající se dlouhé roky autodopravou a servisem motorových vozidel...

Počkat...cože?!

Kde se vzal nápad s nákupem potravin online?

Vzhledem k tomu, jaká panuje situace na našem území i ve světě, která se bohužel netváří tak, že už tu za týden nebude, rozhodli jsme se jít naproti lidem, kterým veškerá opatření a tato doba stěžuje život.
Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je, když je člověk nemohoucí, časově vytížený nebo je zkrátka omezen v pohybu.

Jak většina z Vás bude jistě vědět, nákup potravin a zboží pro domácí potřeby není objev století, který by Vás posadil do židle. Nic takového jsme nevymysleli, jen jsme se inspirovali.
Inspirace vznikla z důvodů popsaných výše, zejména z osobní zkušenosti, kdy někteří z nás rozváželi nákupy svým rodinám nebo přátelům. 
Bohužel naše "největší konkurence" pro náš region nefunguje. Rozhodli jsme se tedy inspirovat a vytvořit fungující "online supermarket", který pomůže mnoha lidem v jejich tíživé situaci nebo třeba jen v ušetření času i v našem regionu. A protože máme zkušenosti s dopravou, máme 50% know-how, zbývalo nám pořádně naladit a vypracovat zbylých 50%, E-shop.

V sekci Doprava a platba najdete veškeré informace o rozvozu. 
V případě, že o tuto službu budete mít Vy, naši zákazníci zájem, budeme se ji snažit rozšířit do celého okresu popřípadě i celého kraje.

Těšíme se na Vaše nákupy a věříme, že tuto službu v našem regionu oceníte.
Slibujeme Vám, že se budeme snažit o maximální kvalitu a pečlivost tak, aby jste byli maximálně spokojeni a o tuto zkušenost se rádi dělili s Vašimi přáteli, blízkými, kolegy atd.

Děkujeme Vám za Vaši podporu! 

Váš nakup-online.net Tým